Показать сообщение отдельно
Старый 10.10.2021, 07:46   #1335
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2021

Цитата:
Сообщение от AVA Посмотреть сообщение
Я в 10 мая задавив тільки послідній десяток маток
Все раді медозбору , я перший рік коли купив хороших маток сразу побачив різницю в акації в три рази в порівнянні з моїми , були роки з хорошою погодою і хороші лінії 30кг чистої акаціх з вулика 1.68 Ф/Г аналіз показав
я на стаціонарі , де в селі сотні сімей , при такому відбору маток беру меду більше чим мої колеги на кочовці , матка незайде в сімью поки себе непокаже у відводку , так сказать КПД вулика повишаю , щоб без толку ящик негуляв
Я уже 5 років неміняю маток у сімьї , типу в коробочкі , тільки відводком іх своєю свитою аж на сонях . або по дві на іспитанія в зиму також іш бджолою що вивели на 2 рамках
В августі матки виводятся , точніше паруются уже на початку , бо матеріал пізно приходить, матки просто на пару рамок ждуть осені і пересажуються по парно у сімьї , перегородка і матки по боках , старих викинув
ККД вашого вулика підвищується більше від роботи двох маток. Перед акацією у вас дві слабких сім'ї яким відносно тепло (бо разом сидять), але кількість бджіл кормилиць обмежує яйцекладку матки (а не навпаки). Максимальний знос кормилиць, комфортні умови, більше розплоду - їм нема коли думати про ройку і т.д. і т.п..

Добавлено через 4 минуты
Я зимую на одному корпусі рута і поки виходить чим більш повномедні рамки тим краще зимують, але весною (якщо нічого не зробити) приторможений розвиток і ці сім'ї перші йдуть в ройку.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием