Показать сообщение отдельно
Старый 05.07.2020, 17:40   #4742
Ромен
Бывалый
 
Регистрация: 21.01.2017
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 50+
Ульи: Дадан, Двукорпусні на 300,та 300 на 145.
Адрес: Сумська обл. м.Ромни.
Возраст: 50
Сообщений: 4,108
Сказал(а) спасибо: 2,718
Поблагодарили 3,254 раз(а) в 918 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 102
Сказали "Не согласен!" 33 раз(а) в 32 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 621
Ромен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутациюРомен имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Факторы ценообразования на медовом рынке

Цитата:
Сообщение от ozi Посмотреть сообщение
Не треба скиглити! Продавайте туди самі. Не хочете? Тоді не кажіть, що всі винні, і лише Вам чудово видно, які всі дурні.
Скиглити і бажання отримувати за свою працю гідну плату- це різні речі ,якщо Ви не розумієте цього мені Вас шкода.

Добавлено через 18 минут
Цитата:
Сообщение от Берендей Посмотреть сообщение
У Вас случаем нет биполярного расстройства:? В соседней теме где я написал практически тоже самое вы заявили " что я накидываю говнеца на вентилятор" А теперь оказывается что вы придерживаетесь таких же взглядов.
Нажаль немає . Мушу визнати я погоджуюся з Вашими постами майже на 95%, але коли пост починається з ''А я ж казав '' то це і є накидати на вентилятор А про '' нитьйо'' я відповів вище. Розводять нас як останніх і не тільки в бджільництві, а в усіх галузях ,тож питання: якщо скоротити виробництво меду, то що наростити? і якщо в іншому напрямку наростити ,то чи там не буде перевиробництво, то що залишається робити , змінити країну (виїхати) ,чи може вигризати достойне життя на своїй землі??? Не бажаю я жити на чужині
Ромен вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
arbutr (05.07.2020), icetee (05.07.2020), Волкотрубенко (05.07.2020)