Показать сообщение отдельно
Старый 17.11.2015, 15:21   #1
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Покупка , продажа автотехники...

Как я "покупаю" трактор...уже весь форум знает. Хочется подешевле, а получается--как всегда. Вот пример развода: http://ternopol.ter.olx.ua/obyavleni...m-IDgiZkm.html
Моя з ними переписка:
Ваше сообщение

Если ценна актуальная...как у Вас его купить?

Прочитано 4 часа назад


Сегодня, 09:54
_yljanka


ціна актуальна. Для того щоб купити потрібно їхати до нас в Тернопіль. Мати з собою паспорт+код, і аванс мінімум 10% від вартості. Ми його замовляємо і доставляємо у вашу область безкоштовно


Сегодня, 11:22
Ваше сообщение


А яка гарантія, що після авансу я Вас "не буду шукати"??? В останні 10 років якось вже й забув про аванс...Давайте без авансу...всі ми дорослі люди і добре розуміємо що таке зараз аванс(потім шукай вітра в полі). Готовий купити його...тільки без всяких "операцій" які можуть призвести до "розводу на гроші"...
Щоб дальше не вести пусті балачки...я є реальний покупець, якщо хочете мені продати то давайте без всяких "авансів".
А що у Вас в наявності є з такого класу тракторів...щоб приїхати (подивитись) -заплатити гроші-і зразу забрати?

П.С. Учора замовляв Ваші Тернопольські вікна "Viknaroff" батькам ...так приїхали ,заміряли ,пощитали суму, сказали на коли будуть і даже копійки авансу не взяли--так це ж вікна ,а не трактор

Прочитано 1 час назад


Сегодня, 12:26
_yljanka

Ми лізингова компанія, в наявності в нас немає нічого, все під замовлення. Без авансу не працюємо

Сегодня, 12:42
Ваше сообщение

Висилайте копію договору...будем Вашу "лізінгову" компані по базі пробивати-потім поговоримо.

Прочитано 33 минуты назад


А ДАЛЬШЕ ТИШИНА...єто уже по крупному развод
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием