Показать сообщение отдельно
Старый 28.03.2021, 10:30   #133
Ironcity
Бывалый
 
Аватар для Ironcity
 
Регистрация: 05.06.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 10
Ульи: 12 р. двухкорпусной дадан, лежаки
Адрес: Україна, Кривий Ріг; пасіка: Дніпропетровська обл., с. Мар'янівка
Возраст: 42
Сообщений: 1,131
Сказал(а) спасибо: 781
Поблагодарили 1,084 раз(а) в 209 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 261
Ironcity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутациюIroncity имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Коронавирус

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
А мені ось таке у вайбері прийшло, от і думай хто правду каже, а хто бреше.
???? *НЕ ВИРУС, а БАКТЕРИЯ*,
вызывающая смерть.????

‼️РАСПРОСТРАНИТЬ СРОЧНО‼️
во ВСЕХ СЕТЯХ‼️.
Зазвичай навіть не читаю повідомлення які починаються капсом "СРОЧНО", "РАСПРОСТРАНИТЕ В СЕТЯХ", "СЕНСАЦИЯ". Але це форму який я читаю. Дозволю поділитися собі первною інформаційною гігієною.

1. "СРОЧНО" капсом. Це перша ознака для перевірки фактів.

Поїхали далі.

2. Якщо є щось сенсаційне в сучасному світі - про це буде дуже швидко відомо. Тут елементарний глузд.
Фраза " всемирному закону о здоровье ВОЗ". Всемірний закон? Ріллі?
Не "вірус", а "бактерія". Бо ніхто не "вскривал трупи"? Це можливо заборонити в усьому світі?

3. Джерело. Просто фраза "Министерство Здравоохранения ГЕРМАНИИ".
Це дуже сильно. Можна простіше. Хоча б от так https://www.bundesgesundheitsministe...ronavirus.html
І уявіть там немає "неподчіненія", "ковіда-бактерії" і іншого бреду.

Всім 36,6! Бо хвороба дійсно є й вона потребує уваги до себе. В першу чергу вакцинації. Я історик і вивчав в світ "до винайдення вакцин". Він Вам може не сподобатись.
Ironcity вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Antton (22.01.2022), gopher (28.03.2021), serhio70 (28.03.2021), vodolej (29.03.2021), верес (30.03.2021)