Показать сообщение отдельно
Старый 17.09.2020, 23:03   #17
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 653
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Осений расплод.

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
Вже можна підбити підсумок по даній сім'ї (з дуже пізнім розлодом) - по меду краща сім'я на пасіці в 40 голів. 52 кг відкачано (стояла на вагах весь сезон), середній показник на зимувалу 20-21 кг. Відроїлась в кінці гречки. Так що не все те золото, що блищить і не все те гівно, що погано пахне.
А висновок який? Що пізній розплід це добре? Або як мінімум нічого поганого? Чи при відсутності пізнього розплоду ця сім'я принесла би менше? Який висновок? У мене висновок один. Пізній розплод це нічого доброго. Це гірше ніж коли його немає. Не в кінці сезону потрібно дивитись було, а на початку. Коли бджола яка годувала пізній розплід на весні годувала собі заміну. Чому ця сім'я не ввійша в ройку весною? Судячи з того що ця сім'я відроїлась в кінці медозбору з гречки то вона ввійшла в ройовий стан на взятку. Тобто сім'я схильна до роїння. Але вона не роїлася тоді коли массово рояться бджоли в травні. І в вашій місцевості таких затяжних дощів не було. Бо казали що за травень тільки 5 днів не льотних було. Може причина криється в тому що не кожна бджола вигодувала собі заміну, бо частина бджіл уже годували пізній розплід? Аналізувати потрібно більш детально щоб робити більш правильні висновки.
seim вне форума   Ответить с цитированием