Показать сообщение отдельно
Старый 14.03.2016, 19:00   #129
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчелы - трутовки

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Трутніють бджоли від того що виділяючи маточне молочко вони немають змоги застосувати його у вулику,бо немає кого годувати,немає розплоду,тому вони поїдають його самі тим самим провокуючи себе на просинаня статевих органів,а так як вони не спарювались,бо вони неповноцінні особи жіночої статі,то і відкладають яйця які є у них,тобіш неплідні,я чудово знаю що пишуть у підручниках,але я написав те з чим стикався я сам,тобіш відносив вулик з трутівкою на 50 метрів і витрушував на простиню,злітали всі до одної,лишались тількі мертві бджоли,інтересно,де трутівки поділись,напевно померли від страху.
Повірю у це. Всяке буває. Виключень у пасічникуванні більше, а ніж правил,- як у англійській мові.Але запитайте тих, хто користується ІХ (ізолятор Хмари). Там розплоду немає. Але бджоли не трутневіють. Розгадка криється у виділеннях залоз матки, що діють пригнічуюче на розвиток сім"яродних спроможностей робочих бджіл. І це є основним моментом отрутневіння.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Владимир Татомир (14.03.2016), Ворон (14.03.2016)