Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2019, 00:04   #402
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Итальянская пчела

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
А до чого тут бакфаст? Роїння більше від навичок пасічника залежить. Я теж роїв не бачив за 15 років і без бакфасту
Так, ви тут праві щодо професіоналізму пасічника. Але не потрібно скидати з рахівниць рійливість деяких порід. Я з карпатками від Гайдара більше 30 років попрацював. Та бували роки, коли роїння починалося в 1-2 сім"ях і не залежно від пасічника. Саме від типу (породи) це залежало на мій погляд. А на пасіку прилітали майже щороку 1-2 рої і самі поселялися в ловушки.

Добавлено через 11 минут
Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
seim, не знаю яких безпородних бжіл Ви держали чи це чергова диванна теорія, я такого не спостерігав ніколи. Повні вулики бджіл були, 24 рамки дадана, робив відводки, бувало не робив, якщо взяток на носі, ніхто не роївся. Імпортні породи бджіл нічим не кращі за наших, а частіше гірші. З власного досвіду.
До мого знайомого прилетів був рій у липні.Схожі були чимось на кавказянок. А в серпні вони знову почали "страйкувати". І навіть зривання маточників не допомогло.Вивів від них же молоду матку. Перезимували, а на наступний рік від них два роя пішло, хоч і місця було предостатньо і гніздо розширене. Просто "кров " у нихбула така - ледве займали десяток рам і починали готуватися до рою... Прийшлось йому замінити матку від іншої сім"ї.
Так що й таке буває...
А щодо італійок, Seim - були пару-тройку сезонів й вони у мене. Дуже спокійні, абсолютно не рійливі, робочі особини відрізнялися жовтуватим кольором і були крупніші за усіх бджіл, з якими я працював раніше, за винятком поліських темних лісових бджіл.

Последний раз редактировалось ДобровоЛ; 16.12.2019 в 00:14.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием