Показать сообщение отдельно
Старый 28.11.2021, 17:32   #1471
Кудлянин
Бывалый
 
Регистрация: 23.03.2016
Пчелостаж: 41
Пчелосемей: 50+
Ульи: ,даданы +145 ,10 р+145 , 7р +145
Адрес: Донецкая обл.Артемовский р-н с.Приволье
Возраст: 63
Сообщений: 17,502
Сказал(а) спасибо: 14,996
Поблагодарили 7,925 раз(а) в 1,530 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 31
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 25 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 1842
Кудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутациюКудлянин имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2021

Цитата:
Сообщение от Юрій Чугай Посмотреть сообщение
Нормально це як?
Нормально - це по фєншую . Моє бачення - "нормально " . Піджати до повністю обсиженних рамок клубом . Щоб коли клуб сів - зліва і справа не було гулящих рамок .необсидженних . В кожній рамці повинно бути мін . 2-3 кг меду . Я чесно признаюсь , що ніколи не ставив ваги на зиму , тому що зимою на точку нікого нема . Але по відео ( адекватних блогерів ) за листопад , грудень , січень витрата кормів - 4-5 кг -це 2 дадановські рамки з медом . У мене в лютому завжди є розплід , а це витрати корму зразу піднімаються в рази . Тому біглий контроль - початок лютого . Я завжди по бокам клубу ставлю теплі заставні і рамки зміщую до південної сторони . Сонечко прогріває і 70 % ідуть в лютому на південь і сідають практично на заставну . Щоб не дерибанить гніздо , я заставну викинув і поставив повномедну - на 20 днів досить з головою . У нас з 10 років з 7и в лютому обліт , ось тоді можно і бігло глянуть . Я б не рекомендував заглядать у вулики ну ...до кінця січня . Ну , а якщо хочеться ( а коли хочеться , то це ще хуже чим болить ) ...
Кудлянин вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Viktor56 (04.12.2021), Юрій Чугай (28.11.2021)