Показать сообщение отдельно
Старый 21.12.2016, 12:15   #1386
MadHead
Активный участник
 
Регистрация: 03.02.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 20
Ульи: Паливоди
Адрес: Україна, Хмельницька обл., Ізяслав
Возраст: 41
Сообщений: 95
Сказал(а) спасибо: 34
Поблагодарили 139 раз(а) в 35 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 3
Сказали "Не согласен!" 7 раз(а) в 5 сообщениях
Файловый архив: 17
Закачек: 0
Вес репутации: 119
MadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутациюMadHead имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Выбор станка для пасеки (что посоветуете?)

Цитата:
Сообщение от это Александр Посмотреть сообщение
А, что с ними не так?
До покупки багато перечитав про цей станок. Можу підтвердити слова інших про те, що комплектні ножі недостатньої якості. Буду купувати інші. Також багато хто говорив про проблеми зі столами: сама поверхня рівна, але стіл подачі трохи завалений передньою частиною. Потрібне регулювання підкладанням фольги, наприклад. Торцовочна каретка: задум непоганий, але виконання неякісне. З заводу каретка оснащена пластмасовими "підшипниками", навіть після заміни їх на нормальні підшипники, каретка вихляє, через неякісне зварювання (кріпильні елементи приварені криво, через це підшипник їздить не всією поверхнею а лише частиною).
Підняття пильного столу це окрема історія: двома руками мусиш підняти стіл, а третьою затягувати фіксатори. Також читав, що пазовальний стіл трохи люфтить, але я його розібрав, підлаштував і все нормально.
Але за свої гроші цей станок все-таки досить непоганий. Хоч і потребує доробок і налаштувань
MadHead вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
amator (21.12.2016), serhio70 (21.12.2016), Димас (21.12.2016), это Александр (26.12.2016)