Показать сообщение отдельно
Старый 25.10.2015, 14:08   #4
АНД
Бывалый
 
Аватар для АНД
 
Регистрация: 27.09.2015
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 27
Ульи: лежак 20р. Дадан 2корпуси 10 р
Адрес: Україна Тернопільска обл.
Возраст: 42
Сообщений: 16,472
Сказал(а) спасибо: 15,332
Поблагодарили 3,436 раз(а) в 771 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 17 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 1272
АНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутациюАНД имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Водопій для розумних бджіл

Цитата:
Сообщение от МедАль Посмотреть сообщение
Гарна конструкція. чим підігріваете воду?

В попередньому пості там про це говорив: акваріумним водонагрівачем потужністю 50 Вт, включений постійно. Він розрахований на підігрів 50 літрів води, отже запас потужності солідний.
Готую й саму воду для напувалки. Її дістаю з глибини 28 метрів, додаю трохи "свяченої" води, і вона в бочці ніколи не псується, навіть в сильну жару.
Напувалка майже така сама тільки замістьбочки стоїть болер на 100 л котрий має мікро тріщину і тоу я дав друге житя на пасіці для водопою.МедАль що ви мені порадите щоб вода ніколи не псувалась. купити срібні шаріки чи кинути в середину пригорщу срібних монеток в мене друг просто чорний археолог і є такі що не мають ніякої ціності бо пошкоджені а так натуральне срібло ще римської іперії і просить за це 1 л меду.
АНД вне форума   Ответить с цитированием