Показать сообщение отдельно
Старый 23.08.2022, 19:01   #595
Viktor56
Бывалый
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 20
Ульи: Украинские лежаки
Адрес: Украина, Хмельницкая обл. с.Нестеровцы
Возраст: 67
Сообщений: 4,274
Сказал(а) спасибо: 3,933
Поблагодарили 920 раз(а) в 261 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 4 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 389
Viktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутациюViktor56 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Цитата:
Сообщение от Hurido Посмотреть сообщение
Доброго дня всім.Буквально сьогодні на одну з сімей напали і вибили повністю з вулика.Мед розграбили майже весь.Якимось дивом вдалось мені знайти і забрати матку.Скоріш за все заберу з іншиих вуликів рамки з розплодом і печатним на виході але не знаю як бути з пчілками.Напевно є ще хто залишився з старої сімї і після того як інші розлетяться вони залишуться.Вони певно мали б впізнати матку коли її верну а от як бути з тими пчілками, що будуть на рамках що заберу від іншої сімї.Стряхнути їх не смію.Дайте будь-ласка поради як правильно бути з формуванням і підсадкою матки?Наразі з вулика вибрав всі рамки і вичистив його, щоб втратили до нього інтерес.
Хто напав бджоли чи оси? Якщо оси доки не знайдеш їхнього гнізда і не знищиш,будуть по черзі кошмарити всю пасіку до листопада включно. Якщо бджоли теж пильнуй, почнуть зондувати сусідні вулики,шукати де слабша сім"я і так пошагово перенищать дофіга сімей,прокровай льотки,став пляшки з компотом,пильнуй,це дуже неприємне явище.
Viktor56 вне форума  
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Michman (29.08.2022), wwlo (24.08.2022)