Показать сообщение отдельно
Старый 17.01.2022, 01:08   #632
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена лесоматериалов для ульев

Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
Це не дурість, тримати 20 сімей і 200 це різні речі, а тому і інші витрати, стаціонар і кочова пасіка- це різні речі, вивезти 20 сімей можна на веліку, відкачать самому 2 рамочною медогонкою , а от на дві сотні сімей це вже інше,приготувати точок 2-3 рази за сезон, я небажаю все перераховувати, що би донести до ВАС інформацію, бо це безглузда витрата мого часу. І доречі ваші розрахунки постом вище ,,Бред сивої кобили'' , бажаю успіху.
То з ваших слів виходить, що тримати 200 шт не вигідно, бо медогонки дорогі і точки довго готувати?

Добавлено через 7 минут
Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
Та я і несварюсь, так веду діалог, просто інколи люди просто дивують, особливо коли пишуть, що тримають 50-100 сімей у них це хоббі і вони пасічники вихідного дня. Якщо це хоббі , то відкачай мед і роздай, а не продай, якщо продаєш, то це вже не хоббі, це вже бізнес.Про пасічника вихідного дня навіть незнаю ,що і сказати, у мене літом часу на обслуговування не вистача ,зимою, в столярці постійно зависаю, як вони встигають? може я черипаха?!Далі, на любому навіть маленькому підприємстві є розрахунки, і в цих розрахунках закладена зарплата, але в пасічників зарплата в розрахунки незакладається більшістью, чому? нерозумію. Вощину ми некупляємо, бо ми її міняємо на воск, але ж воск це прибуток, з таким успіхом можна міняти типу ,,на безкоштовно попрацювати у Дубовика". Одним словом триндець, як один мій знайомий казав ..Пасіка- це дармове".
Віск/вощину тут потрібно розглядати як ''оборотні фонди''. Купуєте коли розширяєтесь один раз, потім весь час міняєте, надлишок (якщо такий є) продаєте або вкладаєте. Надлишок воску це прибуток.

Добавлено через 4 минуты
Цитата:
Сообщение от Ромен Посмотреть сообщение
50 сімей по 50 кг= 2500кг в роздріб а якщо ще й пасічник вихідного дня 250к нічого не роблячи , нам так не жить.
Життя прекрасне - бокал на половину повний
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Ромен (17.01.2022)