Показать сообщение отдельно
Старый 04.07.2018, 09:16   #105
MaXUA123
Бывалый
 
Регистрация: 22.11.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 20
Ульи: лежак, дадан
Адрес: Решетилівка
Возраст: 38
Сообщений: 556
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 369 раз(а) в 152 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 204
MaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Поиск пчеловода для организации промышленной пасеки в Парагвае.

Прочитав назву теми і спочатку неповірив своїм очам.
Не знаю яка медопродуктивність евкаліпту, але землі у вас мало. Потрібно спочатку пошукати де ставити пасіку. Думаю точки потрібно робити приблизно по 40 сімей. Або проїздити і порахувати якого розміру точки в місцевих пасічників. І відповідно підшукувати місця де ті "40" сімей можна втулити, після цього приймати рішення про розмір пасіки.
Потім пререходити до грошей, ми тут приблизно може сказати, що потрібно для пасіки, а ви вже самі взнаєте, що у вас почому і так приблизно прикинета по грошах.
От про главного пасічника - від цього вже дуже багато чого залежить. Коли його шукатимете, зверніть увагу, на те чи він вміє з досок зробити вулики і рамки, якщо вміє, то і інших навчить і вам багао грошей з економе. Теж саме про матководство.

Добавлено через 23 минуты
Почитав Вікіпедію - сільске господарство - з того що я знайщов, нема нічого медоносного. Ви там живете що вирощують з медоносних культур? І ще наскільки розорані землі? Чи багато неосвоїних земель, що на них може виділяти нектар?
Бо щось мені здається що це невдала ідея.
MaXUA123 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (04.07.2018), Александр Днепр (04.11.2018)