Показать сообщение отдельно
Старый 20.08.2023, 23:23   #2193
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 247
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Я бачу дві країни. Одна країна воює. А друга країна хоче щоб перша визнала свої помилки, зклала зброю та завершила війну. Якщо так буде і далі, то ви отримаєте очікуване.
Як завжди, є нюанс. На моє щире переконання, неможливо досягти хорошого результату, не усвідомивши своїх помилок. Результат цих помилок — це биття головою об стіну — у кращому випадку, і війна, руйнування, смерть — у гіршому. Якщо мені довелося побачити цей результат ще вісім років тому, а зараз я теж вимушений брати участь у виправленні чужих (і твоїх теж) помилок, — то до якої частини країни, за твоїм розподілом, я належу? Чи впевнений ти, що твої очі (насправді розум) тебе не обманює? Чи впевнений ти, що висновки врешті решт не будуть такими ж, як і з бджолами: "тепер я знаю, що нічого не знав"?

Іншими словами, ті, хто здатен усвідомлювати помилки, воюють ефективніше.
novichok вне форума   Ответить с цитированием