Показать сообщение отдельно
Старый 24.09.2019, 20:36   #30
Pasichniy
Активный участник
 
Регистрация: 28.02.2017
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 50
Ульи: Рут
Адрес: Україна, Київська область, Васильківський район
Возраст: 35
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 61
Поблагодарили 136 раз(а) в 25 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 105
Pasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутациюPasichniy имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о различных методах пчеловождения.

Цитата:
Сообщение от Владимир Татомир Посмотреть сообщение
Если можно подробнее, как делаете замену, сколько времени занимает, контроль приема.
Забираю стару матку з сім*ї, через три-чотири години даю плідну матку у центр гнізда в кліточці Гайдара з бджолами супровідницями, через день відкриваю отвір в кліточці з проходом тільки для бджіл (можна це робити відразу, коли даєте кліточку з маткою, але я вичікую один день для підстраховки), бджоли з сім*ї виїдають канді і починають спілкуватися з маткою залазячи до неї в кліточку і вилазять, розносячи її феромони по вулику. Потім через три дні відкриваєте отвір для проходу матки, бджоли виїдають там канді і уже випускають матку як свою, зазвичай така матка починає яйцекладку майже одразу, так як бджоли з сім*ї починають кормити матку ще в кліточці. Через кілька днів можна перевірити на засів, але я не завжди це роблю, так як приймають майже всіх. Метод дуже надійний, може не спрацювати тільки тоді, коли сім*я була довго безматочна, тоді підсадити матку дуже тяжко любим способом. Якщо кліточка з маткою і бджолами дерев*яна з фотоплівкою (як були колись), то кліточка вставляється у вулик на 4 дні, потім у фотоплівці прорізується отвір для виходу матки і бджоли виїдають канді і випускають матку, метод теж доволі надійний.
Pasichniy вне форума   Ответить с цитированием
8 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Anatolij (09.01.2021), rpm (26.09.2019), Voka (25.09.2019), Vorobeyko (30.09.2019), Владимир Татомир (24.09.2019), Вова-сад (24.09.2019), Кудлянин (25.09.2019), Лиза (24.09.2019)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Garichek13 (07.01.2021)