Показать сообщение отдельно
Старый 21.03.2019, 21:45   #64
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,857
Сказал(а) спасибо: 1,650
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Племенной материал для вывода маток, какой он?

Цитата:
Сообщение от Вадим Попов Посмотреть сообщение
3 шари титанових пластин + з залоз біпін виділяється.

А по темі питання - як бродячі рої та "дикі" бджолосім'ї можуть роками без обробки від кліща жити? Знаю один старий дуб, так в ньому років зо 7 бджоли живуть... Скільки пам'ятаю вони там від ранньої весни до пізньої осені є.
В них що, матки і всі бджоли варрлатолерантні? З титаном замість хітину?

Надіслано від мого HUAWEI CUN-U29, використовуючи Tapatalk
тут можуть бути деякі варіанти чому таке може відбуватись. Сім'ї які живуть самі по собі будуть розвиватись повільніше ніж на пасіці у бджоляра. Бо їм не допомагають, нічого не підставлять, не утеплюють і т.д. Тому розплоду буде за сезон менше і кліща відповідно теж може бути менше. Бо кількість кліща залежить від кількості розплоду. Друга причина може бути - це старі соти зі зменшеним розміром ячейки. Кліщу не подобається мала ячейка і кліщ не так інтенсивно буде розмножуватись. Інших пояснень чому бджоли в природі можуть виживати без обробки від кліща в мене поки немає.
seim вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Вадим Попов (21.03.2019), Юрій Чугай (21.03.2019)