Показать сообщение отдельно
Старый 09.03.2020, 02:03   #2155
gopher
Бывалый
 
Регистрация: 18.02.2012
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 1
Ульи: В 2023 році експортував 403 тон на 45 млн.грн.
Адрес: Україна, Кривий Ріг, вул.Окружна, 12
Возраст: 70
Сообщений: 1,749
Сказал(а) спасибо: 651
Поблагодарили 2,222 раз(а) в 648 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 189
Сказали "Не согласен!" 99 раз(а) в 69 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 460
gopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутациюgopher имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Поиск пчеловода для организации промышленной пасеки в Парагвае.

Цитата:
Сообщение от art. Посмотреть сообщение
народ у нас уже не тот что был при СССРе... он стал жадным, подлым, завистливым,
Я застав більше СРСРу, ніж Ви, тому маю більше інформації для порівняння. Це трагедія, коли люди змушені починати молитись іншим богам, а вони вже давно не діти. Колись, коли дружинники князя Володимира скинули Перуна в Дніпро, люди бігли вздовж берега і плакали: "Видибай боже, видибай!"
Члени СС мали своїм девізом: "Твоя честь у вірності!". Приблизно такими ж повинні були бути громадяни СРСР.
Але виявилось, що така система економічно неефективна і потрібна, передусім, ініціативність і бажання самому приймати економічно оптимальні рішення. Для радянських людей це означало - вкрасти. Перші підприємливі голови колгоспів попали в тюрми, бо їх здали свої ж заздрісні односельчани. Вони не можуть зрозуміти, як треба жити в нових умовах.
Такі люди мені здаються схожими на спанієля мого родича, яка безмірно віддана йому і на прогулянці в лісі обов'язково знаходить людське гівно, вимазується в нього і щаслива біжить до хазяїна, щоб показати, що вона навіть пахне так, як він. І нема на те ради...
gopher вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ivas (09.03.2020), Олег к (09.03.2020), Юрий Нефёдов (09.03.2020)