Показать сообщение отдельно
Старый 31.07.2022, 22:56   #557
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2022

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Я відкачав мед з липи, бо почала квітнути гречка, запах на пасіці неймовірний.
А я вже гречку качаю на одному точку, тут перестала чомусь виділяти тиждень назад приблизно. Нажаль, ваги цьогоріч не ставив. Може хоч частину пасіки перевіз би раніше на інший точок, там і гречка добре виділяє і соняшник вже почав.
Почав переїзд. Мусив взяти один ''не вдалий'' і не прокачаний вулик. Відразу ж посипались думки: " нафіга таке піднімати? Всіх грошей не заробиш. Спочатку качай, а потім носи.''

Добавлено через 3 минуты
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Я стільки не з'їм, продаю по 180 грв/літр.
В нас по 200 в роздріб.
Гречку оптом продаємо по 100-120 за кг.

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Roman5 Посмотреть сообщение
Запах с гречки разве хороший на пасеке ? Или это сарказм?
На любителя, дуже сильний, претензійний, концентрат.
Як на мене гречаний мед добрий той в якому гречки не більше 50%, але ринок ''любить'' більші відсотки. Щоб зіграти на контрастах з наявними медами в асортименті, мабуть.
Юрій Чугай вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
Viktor56 (01.08.2022)