Показать сообщение отдельно
Старый 19.06.2021, 21:32   #3451
Вадим Попов
Бывалый
 
Аватар для Вадим Попов
 
Регистрация: 16.12.2018
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 8
Ульи: 16р+маг., 10р+маг., лежаки.
Адрес: Украина, Винницкая обл. Тростянецкий р-н, с. Капустяны
Возраст: 33
Сообщений: 3,922
Сказал(а) спасибо: 2,607
Поблагодарили 1,801 раз(а) в 630 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 5
Сказали "Не согласен!" 20 раз(а) в 20 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 443
Вадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутациюВадим Попов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цена на мед. (Обсуждение цен в другой теме)

Цитата:
Сообщение от Viktor56 Посмотреть сообщение
В Хмельницьку на базарі продають ріпак як майський по 60 грн 0,5 літра з банкою і кришкою,спрва в тім ,що в цьому році навіть ріпак є далеко не в всіх,в мене не було ,я ще взагалі не качав,але сьогодні глянув ,всеж щось принесли,для продажу не буде,як писав Некрасов -семья то большая,а такий мед це як еліксир ,тому люди якось думайте хоча б ,скільки ви праці затратили і що ви зможете купити за ті копійки,а я свій мед продам ,було би що.
Майський ще не качав, допечатують. Ріпак був найближчий за 3км, акація за 3км ліс, а посадки і зарослі були і ближче. Крім того було багато малини, по сусідству 15 соток гірчиці і т.д. так що щось буде.
Раніше відкачав відро меду з кульбаби - розійшовся по 100грн/0.5л (постійним робив невелику знижку). Майський планую не дешевше 75грн/0.5л без баночки. Є але сотовий в альпійцях, пізніше заберу, буде по 200грн/кг. І найголовніше цього року - меду ще немає, а клієнти вже розписані на 50л наперед...
Вадим Попов вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
arbutr (20.06.2021), bvv (19.06.2021), darveter94 (20.06.2021), Viktor56 (20.06.2021), Сергей Херсон (27.06.2021)