Показать сообщение отдельно
Старый 07.03.2018, 15:34   #1669
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 327
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Pchelhom, при чому тут Прокопович до стандарту даданівської і українских рамок? Я Вас розумію, ви будете ногами і руками тепер упиратись проти всякого "инакомыслия" - на переправі коней не міняють. Хто б міг подумати в самому початку розвитку альпійців в СССРії, що така малозначуща проблема з нестиковкою рамок, весь час, новим адептам цього вулика буде портити нерви. Я не проти альпійця, я за те щоб на всіх бджолярських форумах прийти до якоїсь згоди в цій своїй релігії. Тобто потрібен новий Нікейський собор (по альпійцю).
Моє бачення: корпус 315х300х110. Рамки дві: - дерев'яна 300х102 шириною 25 по кругу;
- дерев'яний верхній брусок + дріт ф3.
Чотири корпуси без проблем дозволяють ставити даданівську рамку зі зрізаним одним плечиком і прикрученими саморізами металевими новими плечиками. І ніяких тобі перехідних халабуд над лежаком чи іншим вуликом на даданівську рамку. А українська рамка взагалі без проблем, ну хіба що четверть під плечики іншу зробить, а потім її поправить вклеївши "лінійки". І не потрібно вирізати розплод з рамок і прикручувати нитками в рамку.
Оце і вся стандартизація. Ні, ще забув про металеві гребінки. Тепер вже все.
p.s. Наявність стандартної рамки шириною 300мм дозволяє виготовляти стандартну невисоку радіальну медогонку. Є два найпоширеніші стандарти на нержавіючий лист - 1000х2000 та 1250х2500.
З першого листа получаються два корпуси висотою 500мм і Ф600мм, з другого - 625 і Ф775 відповідно.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.

Последний раз редактировалось gvf; 07.03.2018 в 15:36.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mur (08.03.2018), rpm (08.03.2018), ysa57 (04.03.2021), Федот (08.01.2021)