Форум

Вернуться   Форум "Пчеловодство без границ" > Все для начинающих пчеловодов > Хочу стать пчеловодом

Важная информация

Интернет-магазин "Дом пасечника"
Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 07.01.2023, 15:53   #2191
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Щойно побував на пасіці. Наче все ок. Розкидав отраву від мишей. Відчуття як наче повернувся в паралельний всесвіт. За цей рік бував на пасіці разів 5, але просто бував. Всю роботу витягли діти та помічники.
Почитав канадську тему. Озернувся по форуму. Щось пішло не так. Люди, якось сумно. Невже ж такі настрої були і в другу світову?
Як же хочеться 1000 бджолосімей, а не війна і це все. Сумно. Форум ледь живий. Мед дешевий.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
gardener (07.01.2023), icetee (07.01.2023), serhio70 (07.01.2023), Viktor56 (14.01.2023), wwlo (08.01.2023), yurets-9 (10.01.2023), Алекс_7 (08.01.2023), Андрей Андреевич (07.01.2023), анна сергеева (07.01.2023), Владимир Татомир (08.01.2023), Ворон (07.01.2023), Молодой (10.01.2023), Сергей Херсон (08.01.2023)
Старый 20.08.2023, 22:25   #2192
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Цікаво.

Цікаво, чи будуть обгрунтовані висновки по нинішньому стану речей в країні, чи ти й досі знаходишся на стадії "винен хто завгодно, тільки не той, хто відповідальний за..."?

бити
Я бачу дві країни. Одна країна воює. А друга країна хоче щоб перша визнала свої помилки, зклала зброю та завершила війну. Якщо так буде і далі, то ви отримаєте очікуване.
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
gardener (20.08.2023)
Старый 20.08.2023, 23:23   #2193
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Я бачу дві країни. Одна країна воює. А друга країна хоче щоб перша визнала свої помилки, зклала зброю та завершила війну. Якщо так буде і далі, то ви отримаєте очікуване.
Як завжди, є нюанс. На моє щире переконання, неможливо досягти хорошого результату, не усвідомивши своїх помилок. Результат цих помилок — це биття головою об стіну — у кращому випадку, і війна, руйнування, смерть — у гіршому. Якщо мені довелося побачити цей результат ще вісім років тому, а зараз я теж вимушений брати участь у виправленні чужих (і твоїх теж) помилок, — то до якої частини країни, за твоїм розподілом, я належу? Чи впевнений ти, що твої очі (насправді розум) тебе не обманює? Чи впевнений ти, що висновки врешті решт не будуть такими ж, як і з бджолами: "тепер я знаю, що нічого не знав"?

Іншими словами, ті, хто здатен усвідомлювати помилки, воюють ефективніше.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.08.2023, 06:39   #2194
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Як завжди, є нюанс. На моє щире переконання, неможливо досягти хорошого результату, не усвідомивши своїх помилок. Результат цих помилок — це биття головою об стіну — у кращому випадку, і війна, руйнування, смерть — у гіршому. Якщо мені довелося побачити цей результат ще вісім років тому, а зараз я теж вимушений брати участь у виправленні чужих (і твоїх теж) помилок, — то до якої частини країни, за твоїм розподілом, я належу? Чи впевнений ти, що твої очі (насправді розум) тебе не обманює? Чи впевнений ти, що висновки врешті решт не будуть такими ж, як і з бджолами: "тепер я знаю, що нічого не знав"?

Іншими словами, ті, хто здатен усвідомлювати помилки, воюють ефективніше.
Конкретніше будь ласка. Я4і саме помилки ви маєте на увазі?
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
gardener (21.08.2023)
Старый 21.08.2023, 15:38   #2195
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
Конкретніше будь ласка. Я4і саме помилки ви маєте на увазі?
Конкретніше, то вже політика буде, тому цього досить. Хіба що алегорично:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Я, в принципі, відповідь отримав.

Последний раз редактировалось novichok; 21.08.2023 в 16:07.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
serhio70 (21.08.2023)
Старый 30.08.2023, 18:29   #2196
Юрий Нефёдов
Бывалый
 
Регистрация: 03.08.2015
Пчелостаж: 3
Пчелосемей: 112
Ульи: Многокорпусные
Адрес: Украина Днепропетровская обл. с. Медичне
Возраст: 41
Сообщений: 4,829
Сказал(а) спасибо: 2,423
Поблагодарили 3,718 раз(а) в 1,235 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 142
Сказали "Не согласен!" 115 раз(а) в 82 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 714
Юрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутациюЮрий Нефёдов имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от novichok Посмотреть сообщение
Конкретніше, то вже політика буде, тому цього досить. Хіба що алегорично:

[Ссылки могут видеть только зарегистрированные пользователи. ]

Я, в принципі, відповідь отримав.
По образу та подобію президенти між ющенком та зеленським мало чим відрізнялись від уго чавеса. Хіба один дивився на схід, другий на захід. По корупційній системі вони мало чим відрізнялися один від одного. Ручні суди та парламент їм дозволяв за дві години поміняти закон під конкретного прокурора та назначити його на посаду. Все було в їх руках. Володарі життя.
Тільки от українці все бачать і все розуміють, ну хіба що крім диванних експертів які в упор не бачать різниці між балачками та діямм.
Хто кому заважав наприклад накласти санкції на Медведчука та заарештувати його. ?
Тому диванні експерти далі гавкають в унісон з порохоботами, а караван іде. І те що зараз так багато говорять про корупцію і так багато випадків розслідується означає те що означає. Диванним експертам важко провести аналогію з зовсім недалекими часами коли по телевізору про корупцію говорили мало, а про успіхи влади багато. Ну хоч зверніть увагу на росію, де про корупцію досі не говорять. І тепер порівняйте з Україною.
Так добре це чи погано що зараз дуже багато висвітлення корупції? Чи ви хочете сказати що влада так як за часів Януковича чи Порошенка покриває всіх своїх?
Хоча кому я тут що можу довести? Ви всі дорослі. Зі своїми думками. І не бачите очевидних речей. Вперше за історію України провладна партія не покриває своїх зашкварених депутатів та голосує за позбавлення їх мандату.
Хоча ні. Було таке. Лишили мандата Егора Фірсова. Із партії ЄС. Погугліть за що. Егор на фронті зараз б'ється як тигр. Навіть Барна, царство небесне, був системним політиком. На жаль.
П.с. не смійте побачити в моєму дописі хоч крихту натяку на виправдання корупції у теперішній владі. Я радію що її викривають та не покривають як в минулі часи. Питань багато. І ще багато справ по переду.
А ще я ніколи не бачив такого брудного іпсо по ключовим особам в державі на яких тримається вся українська оборона як зараз.
Рекомендую слідкувати за інформаційною гігієною щоб не виглядати брудним у свої дописах. Часто просто тхне примітивщиною
__________________
Самые раскаленные места в аду предназначены для тех, кто во времена великих моральных испытаний хранил нейтралитет.
Юрий Нефёдов вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
vano (06.09.2023)
Старый 30.08.2023, 19:21   #2197
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

На мой взгляд коррупция и казнокрадство сейчас ничем не отличаются от порошенковских времён. Возможно даже ещё похлеще. Никто из них больше этого не стесняется. Воруют нагло и открыто. Но если раньше коррупционеры и воры были с небольшими извилинами в голове то сейчас у власти тупоголовые отбросы. Несмотря на то что самого президента я почти не критикую. Но он привел с собой отборную мразь. Сознательно или ошибочно особого значения не имеет. Результат от этого другим не станет. Каким то невероятным чудом на месте главнокомандующего оказался правильный человек. Это единственная причина почему Украина до сих пор ещё существует. Хотя ее существование можно сравнить с трупом который подсоединили к искусственному поддержанию жизнедеятельности. И этот аппарат за океаном планируют отключить в ближайшее время. Судьбу Украины они уже решили. Это очевидные вещи если смотреть чуть дальше собственного носа.
seim вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
icetee (01.09.2023)
3 пользователя(ей) сказали "Не согласен!" - за это сообщение:
wwlo (02.09.2023), Юрий Нефёдов (02.09.2023)
Старый 02.09.2023, 16:05   #2198
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
По образу та подобію президенти між ющенком та зеленським мало чим відрізнялись від уго чавеса. Хіба один дивився на схід, другий на захід. По корупційній системі вони мало чим відрізнялися один від одного. Ручні суди та парламент їм дозволяв за дві години поміняти закон під конкретного прокурора та назначити його на посаду. Все було в їх руках. Володарі життя.
Тільки от українці все бачать і все розуміють, ну хіба що крім диванних експертів які в упор не бачать різниці між балачками та діямм.
Хто кому заважав наприклад накласти санкції на Медведчука та заарештувати його. ?
Тому диванні експерти далі гавкають в унісон з порохоботами, а караван іде. І те що зараз так багато говорять про корупцію і так багато випадків розслідується означає те що означає.
Рекомендую слідкувати за інформаційною гігієною щоб не виглядати брудним у свої дописах. Часто просто тхне примітивщиною
Як завжди, є нюанси (диявол в деталях):
У п'ятого не було кишенькового парламенту, там більшість була в зовсім іншої партії, треба було домовлятися (тільки не кажи про "договорняки", це — норма, а не виключення — домовитись з опонентом)
Медведчук за якимось "дивним" збігом обставин стрімко збагатився саме з 2019 р. І якщо продовжувати, то весь оппоблок нікуди так і не подівся з парламенту (чому, бубочка такий же правильний?!)
З вкраїнчиками теж проблемка — що їм телевізор скаже, те й розуміють. А поки допетрають помилку, "телевізор" підставить іншого "чавеса". Як діти, їй богу.

Власне, "чавес" — це алегорія. Мова йшлася зовсім про іншого президента — твого улюбленця. А той чувак, що про це написав, далеко не диванний експерт. Тобі б (і мені) його компетенції, не сидів би ти (і я) на бджолярському форумі.

Добавлено через 12 минут
Цитата:
Сообщение от Юрий Нефёдов Посмотреть сообщение
І те що зараз так багато говорять про корупцію і так багато випадків розслідується означає те що означає. Диванним експертам важко провести аналогію з зовсім недалекими часами коли по телевізору про корупцію говорили мало, а про успіхи влади багато. Ну хоч зверніть увагу на росію, де про корупцію досі не говорять. І тепер порівняйте з Україною.
Так добре це чи погано що зараз дуже багато висвітлення корупції? Чи ви хочете сказати що влада так як за часів Януковича чи Порошенка покриває всіх своїх?
Вперше за історію України провладна партія не покриває своїх зашкварених депутатів та голосує за позбавлення їх мандату.

А ще я ніколи не бачив такого брудного іпсо по ключовим особам в державі на яких тримається вся українська оборона як зараз.
Я так розумію, що про корупцію ти серйозно. Тоді, як відповідальна людина, візьми калькулятор (це не сарказм) і покажи, скількох корупціонерів за цей час було зловлено і посаджено. Що? Аж півтора штуки??? (Це вже сарказм)

Про калькулятор я серйозно. Більшість відповідей можна отримати, скориставшись логікою і калькулятором. Такі люди не є фанатами п'ятого, або шостого, або ще когось. Вони просто можуть оцінити результат "було — стало" в данних умовах. Скористайся калькулятором.

Кого ти мав на увазі під "ключовими особами" оборони? Резнікова, Єрмака, чи прости господи, найвеличнішого?

Добавлено через 17 минут
Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
На мой взгляд коррупция и казнокрадство сейчас ничем не отличаются от порошенковских времён. Возможно даже ещё похлеще. Никто из них больше этого не стесняется.Каким то невероятным чудом на месте главнокомандующего оказался правильный человек. Это единственная причина почему Украина до сих пор ещё существует. Хотя ее существование можно сравнить с трупом который подсоединили к искусственному поддержанию жизнедеятельности. И этот аппарат за океаном планируют отключить в ближайшее время. Судьбу Украины они уже решили. Это очевидные вещи если смотреть чуть дальше собственного носа.
"Всі вони однакові" або "всі погані" — це звичайний психологічний прийом, яким часто користуються політтехнологи. Отже, вітаю, Seim, вас використано.

У ролі "дива" виступав Борис Джонсон, за що йому безмежна подяка.

Про апарат штучного дихання — ну я повторюся і тут: логікою і цифрами мене можливо переконати. А те, що ти написав — побрехеньки ні про що.

Последний раз редактировалось novichok; 02.09.2023 в 16:07.
novichok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 11:13   #2199
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,855
Сказал(а) спасибо: 1,648
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

novichok, тебе фамилия Корчинский о чем нибудь говорит?
seim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2023, 17:36   #2200
serhio70
Бывалый
 
Аватар для serhio70
 
Регистрация: 01.07.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 1+
Ульи: Альпиец
Адрес: Украина Харьковская обл.
Возраст: 53
Сообщений: 12,932
Сказал(а) спасибо: 10,892
Поблагодарили 9,520 раз(а) в 1,658 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1706
serhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутациюserhio70 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловодство по справочнику Стеля

Цитата:
Сообщение от seim Посмотреть сообщение
novichok, тебе фамилия Корчинский о чем нибудь говорит?
Шо за ху?
__________________
Слава Україні! Героям Слава!
serhio70 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход

Похожие темы
Тема Автор Раздел Ответов Последнее сообщение
Пчеловодство Ирландии Alekzander Пчеловодство в мире 2 15.03.2023 21:07
Пчеловодство Аргентины Alekzander Пчеловодство в мире 25 18.01.2022 19:43
Пчеловодство в Израиле vodolej Пчеловодство в мире 6 27.02.2020 19:22
Пчеловодство Германии Alekzander Пчеловодство в мире 16 29.11.2016 21:13
Пчеловодство Китая Alekzander Пчеловодство в мире 15 15.04.2015 16:01


Текущее время: 20:57. Часовой пояс GMT +3.


Погода в Украине Яндекс.Метрика Проверка PR и ТИЦ